Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że firma Ecol-Unicon została partnerem konferencji Stormwater Poland już po raz czwarty. Bardzo cieszymy się ze współpracy.

 

Celem działalności Ecol-Unicon jest poprawa jakości środowiska wodnego. Tysiące efektywnie działających urządzeń, profesjonalne realizacje inżynierskie i inteligentne zarządzanie eksploatacją sieci deszczowych, sanitarnych oraz wodociągowych, dają wymierny efekt ekologiczny. Ochrona środowiska wodnego jest istotna dla życia całego społeczeństwa. Rola Ecol-Unicon, to nie tylko realizacja celów biznesowych – to Sztuka Ochrony Wód.

 

W interesie środowiska działamy bez kompromisów” tak brzmi misja Ecol-Unicon, która odzwierciedlona jest w produkowanych urządzeniach takich jak: innowacyjne zbiorniki retencyjne, układy podczyszczające, pompownie i tłocznie ścieków oraz oczyszczalnie biologiczne.

 

Ecol-Unicon oferuje również usługi serwisowe, wykonawcze i eksploatacyjne. Wartością dodaną ich produktów i usług jest wiedza i doświadczenie z zakresu ochrony środowiska wodnego, którymi kadra inżynierska dzieli się na każdym etapie inwestycji. Innowacyjne technologie gwarantują instalowanie wysokiej klasy rozwiązań i urządzeń oraz profesjonalne usługi serwisowe i eksploatacyjne. To, co wyróżnia firmę, to inteligentne metody zarządzania zarówno pojedynczymi obiektami, jak i całymi systemami sieci deszczowych, sanitarnych oraz wodociągowych.

Cieszymy się , że podczas Stormwater Poland 2020 Ecol-Unicon podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Po raz kolejny będziemy mogli wysłuchać wystąpienia przedstawiciela firmy w sesji We’re digital.

 

Udział w konferencji Stormwater Poland jest dla nas bardzo istotny, gdyż wierzymy, ze rola wód opadowych w projektowaniu i eksploatowaniu urządzeń ochrony wód rośnie. Udział w konferencji jest zawsze dla nas inspirującym doświadczeniem, cieszymy się że możemy porównać swoje plany rozwoju i kierunki z tymi z innych części świata, a także mamy możliwość przedstawić swoje innowacyjne rozwiązania, które przygotowujemy z myślą o ochronie, gospodarowaniu i zarządzaniu wodami opadowymi i roztopowymi. – mówi przedstawiciel firmy.

Powrót

Zarejestruj się

Zachęcamy do rejestracji na konferencję „Stormwater Poland 2020″

Koszt udziału w konferencji wynosi 1490 zł netto.

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT. Prosimy o dosłanie oświadczenia o zwolnieniu z VAT do siedziby firmy Retencjapl

Koszt uczestnictwa:

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

tel: 605 721 555

Katarzyna Grochowska

Event Manager