Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż do grona partnerów konferencji Stormwater Poland 2019 dołączyła firma GCL.

 

Już teraz serdecznie zapraszamy na warsztaty trzeciego dnia konferencji, podczas których dowiecie się Państwo:

 

  • jak wygląda zbiornik retencyjny Hydrozone
  • z czego zbudowany jest zielony dach
  • jakie korzyści płyną z realizacji zielono-niebieskiej infrastruktury w przestrzeni miejskiej

 

Specjalnie na potrzeby warsztatów terenowych o nazwie „Jak wykorzystać wody opadowe czyli zielono-niebieska infrastruktura w praktyce, partnerzy konferencji GCL oraz Ecol-Unicon zbudują dla Państwa modelowy przykład zbiornika retencyjnego pokrytego zielonym dachem.

 

Firma GCL Sp. z o.o. od kilkunastu lat specjalizuje się w dostarczaniu technologii pozwalającej na wprowadzenie zieleni na terenach zurbanizowanych w  tym na założenie zieleni na stropodachach budynków. Jesteśmy partnerem niemieckiej firmy  ZinCo, która ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w udoskonalaniu technologii dachów zielonych. Jako eksperci w tej dziedzinie świadczymy doradztwo techniczne w tym zakresie. Szkolimy architektów, wykonawców, rozwiązujemy nietypowe sprawy projektowe, tak aby finalny efekt był odzwierciedleniem zamysłów klienta. Jesteśmy członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Dachów Zielonych IGRA, Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu, Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad (DAFA) oraz Polskiego Stowarzyszenia „Dachy Zielone”. Stosowane przez nas systemy dostosowujemy do potrzeb rynku, ale zawsze z myślą o przyszłych pokoleniach. Stworzyliśmy m.in. systemy „dachów retencyjnych” oraz „dachów klimatycznych” jako odpowiedź na zagospodarowanie wód opadowych, potrzebę walki z wyspami ciepła czy pyłami nisko zawieszonymi.

W naszej ofercie posiadamy również systemy do nasadzeń drzew w warunkach miejskich firmy Greenleaf, które pozwalają nam na bezpieczne i efektowne sadzenie drzew w chodnikach i ciągach jezdnych. Produkty Greenleaf wpisują się w system zrównoważonego zagospodarowania wodami opadowymi (tzw. SUDS).

Nasi pracownicy to grono fachowców, których profesjonalizm, wiedza i doświadczenie jest gwarancją ciekawych i niestandardowych rozwiązań. Doradcy techniczni GCL służą fachową pomocą na każdym etapie inwestycji, zarówno przy projektowaniu, jak i wbudowywaniu naszych materiałów.

Zrealizowaliśmy kilkaset projektów związanych z zagospodarowaniem terenów zieleni w miastach, w tym zlokalizowane przy Konferencji Stormwater 2019, Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku i Plac Przyjaciół Sopotu w Sopocie.

 

Więcej informacji na https://gcl.com.pl/

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji „Stormwater Poland 2019” zachęcamy do rejestracji

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT

Koszt uczestnictwa:
Konferencja 11-12 marca - 1490 zł netto + VAT:
Warsztaty 13 marca - 199 zł netto + VAT

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

Paulina Zabrocka

Specjalista ds. marketingu