Szanowni Państwo,

niezmiernie miło nam ogłosić, że firma GCL została partnerem konferencji Stormwater Poland 2020.

Firma GCL Sp. z o.o. oferuje wyłącznie wysokiej jakości technologie, wspomagające przywracanie środowiska naturalnego na terenach zurbanizowanych, wykorzystywane w projektowaniu i budowie błękitno-zielonej infrastruktury. Systemy zielonego dachu ZinCo i systemy do nasadzeń drzew Greenleaf, a także inne nasze produkty, gwarantują pozyskanie dodatkowej powierzchni biologicznie czynnej, zwiększoną retencję wody opadowej, dodatkowe punkty przy projektach Leed i Breeam oraz prawidłowy rozwój drzew w miastach. Każde rozwiązanie dostosowujemy do potrzeb projektu. Od wielu lat działamy na terenie całej Polski starając się prezentować najnowocześniejsze rozwiązania techniczne w dziedzinie Architektury oraz Architektury Krajobrazu. Nasi pracownicy to grono fachowców, których profesjonalizm, wiedza i doświadczenie jest gwarancją ciekawych i niestandardowych rozwiązań. Doradcy techniczni GCL służą bezpłatną i fachową pomocą na każdym etapie inwestycji, zarówno przy projektowaniu, jak i wbudowywaniu naszych materiałów.

Na konferncji Stormwater będziemy mieli możliwość posłuchać  jakie inspiracje deszczowe firma realizuje, a także poznać tajniki tych technologii na żywo podczas warsztatów.

Powrót

Zarejestruj się

Zachęcamy do rejestracji na konferencję „Stormwater Poland 2020″

Koszt udziału w konferencji wynosi 1490 zł netto.

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT. Prosimy o dosłanie oświadczenia o zwolnieniu z VAT do siedziby firmy Retencjapl

Koszt uczestnictwa:
Konferencja 4-5 marca - 1490 zł netto + 23% VAT
Warsztaty 3 marca - 390 zł netto + 23% VAT

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

tel: 605 721 555

Katarzyna Grochowska

Event Manager