Szanowni Państwo, poniżej znajdują się informacje organizacyjne dotyczące konferencji.

Informacje organizacyjne – POBIERZ

 

  • Sala konferencyjna mieści się na poziomie -2 Muzeum II Wojny Światowej (adres: Plac Władysława Bartoszewskiego 1, 80-862 Gdańsk).
  • Rozpoczęcie konferencji planowane jest na godzinę 10:00. Prosimy o wcześniejsze przybycie w celu odebrania identyfikatorów. Dnia drugiego konferencja rozpocznie się o godzinie 9:00.
  • Rejestracja uczestników rozpoczyna się o godz. 9:00 w recepcji konferencji na poziomie -2. W recepcji otrzymają Państwo identyfikatory, program wydarzenia oraz materiały konferencyjne.
  • Parking – zapewniliśmy dla Państwa możliwość skorzystania z parkingu przy Muzeum II Wojny Światowej. Istnieje również możliwość zostawienia samochodu na noc na czas trwania konferencji 15-16 marca. Opłatę za bilet należy anulować w Punkcie Informacyjnym muzeum (poziom -1 przy wejściu głównym) na hasło Stormwater Poland.
  • Kolacja – uroczysta kolacja odbędzie się o godz. 20:00 w Hotelu Hilton (adres: Targ Rybny 1, 80-838 Gdańsk). Uprzejmie prosimy o wcześniejsze przybycie. Oczekujemy na Państwa od 19:30. Wszelkie zmiany dotyczące udziału w kolacji prosimy zgłaszać pod numerem: +48 731 909 893.
  • Warsztaty – do uczestników, którzy wyrazili chęć wzięcia udziału w warsztatach, zostanie przesłana oddzielna wiadomość z wszelkimi szczegółami.
  • Zwiedzanie muzeum – Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z możliwości zwiedzania Muzeum II Wojny Światowej. Zapraszamy do odbioru voucherów w recepcji konferencji na poziomie -2 przy wejściu do audytorium.
  • Dodatkowe pytania – W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do recepcji konferencji, przy wejściu do audytorium (poziom -2) oraz do punktu informacyjnego konferencji, przy wejściu głównym na poziomie -1.

 

Do zobaczenia na konferencji STORMWATER POLAND 2018.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

Paulina Zabrocka

Specjalista ds. marketingu

Katarzyna Małuj

Event Manager