Drugi dzień konferencji rozpoczniemy blokiem: „Jak to robią nasi sąsiedzi? – gospodarowanie wodami opadowymi w regionie Europy Centralnej i Wschodniej.

Kropla deszczu spadająca na ziemię nie rozumie pojęcia własności i granic, ocieplenie klimatu jest też zjawiskiem globalnym. Nie można efektywnie zapobiegać ociepleniu klimatu i wdrażać strategie adaptacji z perspektywy tylko jednego interesariusza lub kraju. Zawsze też warto podpatrywać co inni robią lepiej od nas, warto dzielić się wzajemnie swoim doświadczeniem. Wychodząc temu naprzeciw czwarty blok konferencji nosi nazwę: Jak robią to nasi sąsiedzi? Do udziału w tym bloku zapraszamy prelegentów z sąsiadujących z nami państw, po to aby powiedzieli jak wygląda stan gospodarki wodami opadowymi, jakie stoją przed nimi wyzwania, gdzie widzą swoje szanse, z czego są dumni? Przynajmniej na czas trwania tej sesji chcemy, aby nasza konferencja stała się konferencją o skali regionalnej. Stawiamy sobie wyżej poprzeczkę, bo chcemy stać się platformą do integracji środowiska wód opadowych nie tylko w Polsce, ale na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej. To projekt bardzo ambitny i wymagający zapewne wielu lat, ale wierzymy, że z Państwa pomocą możemy go zainicjować w marcu 2020 roku w Gdańsku.

Wraz z Renatą Woźniak-Vecchie – Kierownikiem Działu Modelowania serdecznie zapraszamy na konferencję.

Powrót

Zarejestruj się

Zachęcamy do rejestracji na konferencję „Stormwater Poland 2020″

Koszt udziału w konferencji wynosi 1490 zł netto.

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT. Prosimy o dosłanie oświadczenia o zwolnieniu z VAT do siedziby firmy Retencjapl

Koszt uczestnictwa:

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

tel: 605 721 555

Katarzyna Grochowska

Event Manager