O zaangażowaniu biznesu w poprawę klimatu opowie Wilco Otte w swoim wystąpieniu: Globalne wyzwania klimatyczne przed którymi stoi Wavin jako firma.

Zmiany klimatyczne postępują w szybkim tempie. Każdy powinien działać i dokładać swoją cegiełkę, by im przeciwdziałać. Zaangażowanie wielkich firm zwiększa szanse na sukces. Wilco Otte zaprezentuje  w jaki sposób temat podjęli w Wavinie. Zaprezentuje udział firmy w różnych programach klimatycznych oraz to jak firma buduje swoją strategię zrównoważonego rozwoju by przeciwdziałać zmianom klimatycznym.

Wilco Otte od marca 2019 roku pracuję jako dyrektor ds. Zrównoważonego rozwoju w dziale Budownictwo i Infrastruktura (B&I) w Wavin, należącej do grupy Orbia. Jego wcześniejsze doświadczenia obejmowały pracę w różnych rolach konsultantów w Europie i Ameryce Łacińskiej, takich jak dyrektor zarządzający ds. Start-upów w LATAM w zakresie strategii, innowacji i zrównoważonego rozwoju, niezależny konsultant ds. Strategii i zrównoważonego rozwoju oraz jako konsultant ds. Strategii w Deloitte (LATAM i Europa ). Pracował również w Parlamencie Europejskim nad kwestiami środowiskowymi, takimi jak recykling tworzyw sztucznych i CSR Holandii w sprawach międzynarodowych. Ponadto pracował jako wolontariusz dla różnych organizacji, takich jak Organizacja Narodów Zjednoczonych na Cyprze i Nowym Jorku, National Youth Council (Holandia), SIW (Międzynarodowe projekty wolontariackie, Holandia), NEWAH (organizacja wodna w Nepalu), mała ekologiczna farma w Ekwadorze, Europejskie Centrum Zapobiegania Konfliktom (Holandia) i WarChild (Holandia i Kolumbia).

Mamy nadzieję, że prezentacja ta natchnie Państwa tak jak nas natchnęła osoba Wilco. Serdecznie zapraszamy!

Powrót

Zarejestruj się

Zachęcamy do rejestracji na konferencję „Stormwater Poland 2020″

Koszt udziału w konferencji wynosi 1490 zł netto.

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT. Prosimy o dosłanie oświadczenia o zwolnieniu z VAT do siedziby firmy Retencjapl

Koszt uczestnictwa:
Konferencja 4-5 marca - 1490 zł netto + 23% VAT
Warsztaty 3 marca - 390 zł netto + 23% VAT

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

tel: 605 721 555

Katarzyna Grochowska

Event Manager