artur_g

Artur Groth

ECOL-UNICON Sp. z o.o., Polska

MODERATOR WARSZTATÓW

 

Inżynier z pasją i zamiłowaniem. Absolwent Politechniki Gdańskiej, kierunku Inżynieria Środowiska. Obecnie Inżynier Rozwoju Produktu w Spółce Ecol-Unicon, który dzięki swojemu zamiłowaniu do innowacji i ochrony środowiska sukcesywnie wdraża nowe rozwiązania technologiczne poszerzając gamę produktów Spółki. Dzięki pasji jaką darzy swój zawód i którą uwielbia się dzielić, już jako student i jednocześnie przewodniczący koła naukowego, brał udział w licznych konferencjach, gdzie bywał nagradzany za prelekcje, w czasie których prezentował wyniki swoich badań.

 

Pracując w Ecol-Unicon przeprowadził dziesiątki szkoleń dla projektantów branży sanitarnej dotyczących, między innymi, sposobów zagospodarowania wód opadowych. Jako Ambasador Grupy Ecol wygłosił dla studentów szkół wyższych wiele wykładów na temat nowoczesnego sposobu zarządzania infrastrukturą wodociągowo-kanalizacyjną.

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji „Stormwater Poland 2019” zachęcamy do rejestracji

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT

Koszt uczestnictwa:
Konferencja 11-12 marca - 1490 zł netto + VAT:
Warsztaty 13 marca - 199 zł netto + VAT

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

Paulina Zabrocka

Specjalista ds. marketingu