dorota-rudawa

Dorota Rudawa

architekt krajobrazu, urbanista
RS Architektura Krajobrazu

Magister inżynier architekt krajobrazu, urbanista

 

Absolwentka Podyplomowego Studium Planowania Przestrzennego i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej, Międzynarodowego Kursu Planowania i Projektowania w Krajobrazie – Uniwersytetu
w Wageningen w Holandii, SGGW w Warszawie,

 

Członek Miejskiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej w Warszawie , 2016-2019. Sędzia konkursowy SARP, oddział Warszawski, od 2017 r. Prelegent, wykładowca na licznych wystawach, konferencjach i uczelniach w kraju i za granicą.

 

Właściciel biura projektowego RS Architektura Krajobrazu, od 1996 tworzącego projekty architektury krajobrazu m.in. Zagospodarowanie lewobrzeżnego bulwaru Wisły, Zielona Świętokrzyska i Plac Powstańców, modernizacja Skweru B. Wodiczki, Wiśniowy Business Park, 19 Dzielnica; Mokotów Biznes Park w Warszawie,  Skwer Hoovera, Międzynarodowe Centrum Konferencyjne w Katowicach, „Hala Koszyki” w Warszawie; Ambasada RP w Berlinie, Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku, Otoczenie Stadionu Narodowego w Warszawie.

 

Dorota Rudawa od ponad 20 lat projektuje i nadzoruje wykonanie wysokiej jakości dachów zielonych, co zostało docenione między innymi przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Dachów Zielonych IGRA które przyznało w roku 2008 nagrodę „Green Roof Leadership Award”.

Streszczenie prezentacji

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji „Stormwater Poland 2018” zachęcamy do rejestracji

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT – Oświadczenie

Koszt uczestnictwa:
1490 zł netto + 23% VAT* (1832,70 zł brutto)

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

Paulina Zabrocka

Specjalista ds. marketingu

Katarzyna Małuj

Event Manager