majda

dr arch. Tomasz Majda

Towarzystwo Urbanistów Polskich, Polska

Prezes Towarzystwa Urbanistów Polskich

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Laureat Nagrody Rektora Politechniki Warszawskiej oraz Nagrody Ministra Infrastruktury za pracę doktorską pt. „Rzeka w śródmieściu wielkiego miasta problemem urbanistycznym”.

Jako architekt współautor projektów obiektów prywatnych, komercyjnych i przestrzeni publicznych. Jako urbanista i właściciel biura planowania współautor kilkudziesięciu planów miejscowych, studiów gmin oraz koncepcji programowo-przestrzennych różnych obszarów funkcjonalnych, w tym zagospodarowania doliny Wisły na potrzeby studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego m.st. Warszawy, czy rewitalizacji doliny rzeki Krzny na terenie miejskiego obszaru funkcjonalnego Biała Podlaska.

Jako pracownik naukowy i nauczyciel akademicki odpowiedzialny za przedmioty związane z teorią oraz planowaniem przestrzennym, projektowaniem urbanistycznym i ruralistycznym. Członek Zespołu ds. Obszarów Miejskich i Metropolitalnych przy Komitecie Przestrzennego Zagospodarowania Kraju Polskiej Akademii Nauk.

Prezes Towarzystwa Urbanistów Polskich. Od 12 lat sędzia referent ogólnopolskich konkursów na prace magisterskie z zakresu projektowania urbanistycznego, planowania i gospodarki przestrzennej oraz konkursu na najlepszą przestrzeń publiczną, organizowanego wspólnie ze Związkiem Miast Polskich.

Przewodniczący Polskiej Delegacji w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Urbanistów i Planistów Regionalnych ISOCARP. Ekspert w międzynarodowym zespole doradczym strategii rozwoju nowej części miasta na 5 mln mieszkańców wzdłuż rzeki Jangcy w perspektywie 2049 oraz planu rozwoju na lata 2030 w Nankinie w Chinach. Wykładowca programu szkoleniowego dla kadry planistycznej w Abu Dhabi, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, międzynarodowych warsztatów dla młodych planistów w Shenzen w Chinach oraz międzynarodowych warsztatów w ramach Szkoły Głównego Architekta w Jekaterynburgu w Rosji.

Ekspert konsorcjum wojewodów w Programie Bezpieczeństwa Powodziowego Doliny Wisły Środkowej. Współorganizator i sędzia referent międzynarodowego, zrealizowanego już konkursu urbanistyczno-architektonicznego na Bulwary Wiślane w Warszawie w roku 2008.

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji „Stormwater Poland 2019” zachęcamy do rejestracji

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT

Koszt uczestnictwa:
Konferencja 11-12 marca - 1490 zł netto + VAT:
Warsztaty 13 marca - 199 zł netto + VAT

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

Paulina Zabrocka

Specjalista ds. marketingu

Katarzyna Małuj

Event Manager