kzieba

Katarzyna Zięba

DS Lex, Polska

PRELEGENT, MODERATOR WARSZTATU

 

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, specjalność: Inwestycje i Nieruchomości. Po ukończeniu aplikacji radcowskiej i zdaniu egzaminu zawodowego została wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez OIRP w Gdańsku.

 

Po ukończeniu studiów związana z gdańską firmą doradczą DS Consulting, specjalizującą się w świadczeniu usług na rzecz jednostek samorządu terytorialnego i spółek komunalnych. Zdobyła bogate doświadczenie w zakresie przygotowania i realizacji projektów infrastrukturalnych, w tym również projektów finansowanych ze środków unijnych i funduszy norweskich.

 

Specjalizuje się w zagadnieniach prawa samorządowego, partnerstwa publiczno – prywatnego oraz pomocy publicznej. Zaangażowana w liczne analizy instytucjonalne poświęcone prawidłowemu funkcjonowaniu gospodarki komunalnej, w tym związane z problematyką występowania pomocy publicznej i udzielaniem zamówień in-house.

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji „Stormwater Poland 2019” zachęcamy do rejestracji

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT

Koszt uczestnictwa:
Konferencja 11-12 marca - 1490 zł netto + VAT:
Warsztaty 13 marca - 199 zł netto + VAT

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

Paulina Zabrocka

Specjalista ds. marketingu