maciej-prusak

Maciej Prusak

BSJP Brockhuis
Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k.

Maciej Prusak jest adwokatem, partnerem-założycielem kancelarii BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k., jednej z wiodących firm prawniczych w Polsce świadczących usługi doradztwa w zakresie prawa gospodarczego. Kancelaria BSJP (www.bsjp.pl) zatrudnia przeszło 40 radców prawnych i adwokatów w czterech oddziałach w Polsce (Warszawa, Gdańsk, Katowice, Poznań). Adwokat Prusak w BSJP kieruje departamentem prawa ochrony środowiska.
 
Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (1998). Studiował ekonomię na Uniwersytecie w Bambergu (Niemcy). Jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku.
 
Mecenas Prusak specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów przy okazji ich inwestycji na rynku polskim, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów prawnych ochrony środowiska, w obszarze zarówno prawa polskiego jak i europejskiego. Jego klientami są podmioty polskie i zagraniczne, w tym wiele przedsiębiorstw niemieckich.
 
Wraz ze swoim zespołem mecenas Prusak doradza spółkom w zakresie przestrzegania zmieniających się regulacji prawnych związanych z ochroną zasobów przyrody. Szczególne doświadczenia zespół współpracujących z nim prawników nabył doradzając przy okazji licznych kontroli przestrzegania norm ochrony środowiska, przeprowadzanych przez organy administracji państwowej. Adwokat Prusak kierował procedurami restrukturyzacji wielu spółek produkcyjnych, przy których aspekty ochrony środowiska zawsze mają kluczowe znaczenie.
 
Od wielu lat kancelaria BSJP doradza przedsiębiorstwom z branży energetyki odnawialnej. W tej dziedzinie Maciej Prusak był aktywny w zakresie obsługi prawnej podmiotów produkujących prąd przy wykorzystaniu wód płynących.

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji „Stormwater Poland 2018” zachęcamy do rejestracji

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT – Oświadczenie

Koszt uczestnictwa:
1490 zł netto + 23% VAT* (1832,70 zł brutto)

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

Paulina Zabrocka

Specjalista ds. marketingu

Katarzyna Małuj

Event Manager