m_glixelli

Marcin Glixelli

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Kraków, Polska

PRELEGENT

Możliwości wykorzystania współczesnych  narzędzi optymalizujących proces projektowania sieci odwodnieniowych.

Związany z Wodociągami Miasta Krakowa od 2015 r. Obecnie pracuje na stanowisku Kierownika Działu Modelowania Systemów. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej. Systematycznie zdobywał doświadczenie w sektorze gospodarki wodnej – począwszy od wykonawstwa poprzez projektowanie aż po realizację projektów wdrożeniowych. Swoją wiedzę skutecznie wykorzystuje obecnie, wdrażając w praktyce nowoczesne rozwiązania z zakresu modelowania hydrodynamicznego sieci kanalizacyjnych i wodociągowych na terenie Krakowa.
Kierowany przez niego Dział Modelowania Systemów rozwiązuje szereg problemów z zakresu optymalizacji pracy sieci, możliwości przepustowych kolektorów, działania przelewów burzowych czy przejmowania wód opadowych z nowych zlewni. Ma także na koncie zaprojektowanie aplikacji ujednolicającej sposób obliczania objętości czynnej zbiorników retencyjnych i sieci odwodnieniowych, która pozwoliła spółce na skrócenie czasu uzgadniania dokumentacji projektowej. Obecnie Dział Modelowania Systemów uczestniczy w projekcie budowy najnowocześniejszego systemu modelowania sieciami wodociągowymi i kanalizacyjnymi w Polsce. Jest także odpowiedzialny za stworzenie systemu real-time – on-line dla sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, z możliwością odczytu wypełnień, przepływów, ciśnień w czasie rzeczywistym i predykcji nadchodzących zdarzeń pogodowych lub zmian parametrów pracy obiektów na sieci.

 

Powrót

Zarejestruj się

Zachęcamy do rejestracji na konferencję „Stormwater Poland 2020″

Koszt udziału w konferencji wynosi 1490 zł netto.

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT. Prosimy o dosłanie oświadczenia o zwolnieniu z VAT do siedziby firmy Retencjapl

Koszt uczestnictwa:
Konferencja 4-5 marca - 1490 zł netto + 23% VAT
Warsztaty 3 marca - 390 zł netto + 23% VAT

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

tel: 605 721 555

Katarzyna Grochowska

Event Manager