marek_jankowiak

Marek Jankowiak

MWiK Bydgoszcz, Polska

PRELEGENT

 

Kierownik Działu PR, rzecznik Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Bydgoszczy Spółka z o.o.

Dziennikarz. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na Wydziale Biologii i Nauki o Ziemi. Przez 30 lat związany z lokalnymi gazetami i rozgłośniami radiowymi w Bydgoszczy. W latach 1992-95 redaktor naczelny Ilustrowanego Kuriera Polskiego w Bydgoszczy. Współpracował z prasą ogólnopolską.

Do branży wodociągowo-kanalizacyjnej trafił w roku 2008, gdy w bydgoskich wodociągach zatrudniony został jako kierownik Działu Public Relations i rzecznik prasowy. Na tych stanowiskach pracuje do dzisiaj.

Wraz ze swoim zespołem – przygotował kilka kampanii medialnych, których zadaniem była m.in. promocja efektów uzyskanych w Bydgoszczy w wyniku realizacji dwóch dużych programów inwestycyjnych – Bydgoski System Wodny i Kanalizacyjny i Bydgoski System Wodny i Kanalizacyjny II, promocja „Wody Bydgoskiej” oraz promocja związana z utworzeniem i działalnością  pierwszego w Polsce „Muzeum Wodociągów” w zabytkowych obiektach Starej Hali Pomp oraz Wieży Ciśnień MWiK.

Jest inicjatorem projektów, które pozwalają uczestniczyć bydgoskim wodociągom w życiu  kulturalnym i społecznym miasta. Jednym z nich jest m.in. Festiwal Muzyki Kameralnej „Muzyka u źródeł”, którego dziesiąta edycja odbyła się w roku 2018.

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji „Stormwater Poland 2019” zachęcamy do rejestracji

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT

Koszt uczestnictwa:
Konferencja 11-12 marca - 1490 zł netto + VAT:
Warsztaty 13 marca - 199 zł netto + VAT

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

Paulina Zabrocka

Specjalista ds. marketingu