mcytowski

Mariusz Cytowski

ECOL-UNICON Sp. z o.o., Polska

MODERATOR WARSZTATU

 

Absolwent Politechniki Gdańskiej, Wydziału Inżynierii Środowiska. Inżynier z 16 letnim doświadczeniem w branży wodno-kanalizacyjnej. Od początku działalności zawodowej związany z firmą Ecol-Unicon, obecnie Dyrektor Techniczny, którego wspiera grono doświadczonych, ambitnych inżynierów pełnych pasji w dążeniu do usprawnienia systemów ochrony wód. Duże doświadczenie związane z certyfikacją oraz badaniami produktów. Kierownik projektu budowy pierwszego w Polsce stanowiska do badań skuteczności separatorów substancji ropopochodnych oraz certyfikacji separatorów na zgodność z Normą PN-EN 858, co umożliwiło oznaczenie produktów znakiem CE.

 

Kierownik projektu certyfikacji układów pompowych Ecol-Unicon, potwierdzona zgodność z normą PN-EN 1205-1 i uzyskanie certyfikatu CE na typoszeregi tłoczni ETS/ESS oraz pompowni EPS. Kierownik projektu Bumerang – systemu monitoringu urządzeń wod-kan, a obecnie kierownik projektu sytemu zarządzania siecią wodno-kanalizacyjnej Bumerang Smart z dedykowanym modułem do zarządzania retencją rozproszoną.

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji „Stormwater Poland 2019” zachęcamy do rejestracji

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT

Koszt uczestnictwa:
Konferencja 11-12 marca - 1490 zł netto + VAT:
Warsztaty 13 marca - 199 zł netto + VAT

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

Paulina Zabrocka

Specjalista ds. marketingu