kapelanowski

Paweł Kapelanowski

GCL, Polska

MODERATOR WARSZTATU

 

Absolwent Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni. Od kilkunastu lat związany z branżą budowlaną. Od 5 lat doradca techniczny w firmie GCL sp. z o.o. w której zrealizował kilkadziesiąt projektów związanych z dachami zielonymi. Uczestnicząc w pełnym procesie budowlanym pomaga zarówno projektantom w rozwiązywaniu nietypowych problemów jak i wykonawcom w zaimplementowaniu projektu w życie. Szkoli projektantów, wykonawców oraz pracowników instytucji państwowych.
Uczestniczył w wielu prestiżowych realizacjach jak budowa Opery Podlaskiej w Białymstoku, budowa Ambasady Wielkiej Brytanii w Warszawie, budowa apartamentowca Złota 44 Residential Tower w Warszawie, budowa Bulwarów Xawerego Dunikowskiego we Wrocławiu, budowa Hotelu Marriott przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym Okęcie w Warszawie, budowa Hali Koszyki w Warszawie.

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji „Stormwater Poland 2019” zachęcamy do rejestracji

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT

Koszt uczestnictwa:
Konferencja 11-12 marca - 1490 zł netto + VAT:
Warsztaty 13 marca - 199 zł netto + VAT

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

Paulina Zabrocka

Specjalista ds. marketingu