peter-dane

Peter Dane

European Benchmarking Co-operation, Holandia

PRELEGENT

 

Peter z wykształcenia jest inżynierem budowlanym. Karierę zawodową rozpoczął w zakładzie wodociągowym w Rotterdamie, gdzie był odpowiedzialny za strategię korporacyjną, kwestie prawne, planowanie inwestycji, zaopatrzenie w wodę przemysłową, techniczne due diligence i zarządzanie kryzysowe.

 
Peter był członkiem Holenderskiego Komitetu Narodowego, który opracował wytyczne dotyczące niezawodności systemów zaopatrzenia w wodę.

 
W 2005 roku przeniósł się do Vewin (Association of Dutch Water Companies). Wraz ze skandynawskimi partnerami opracował międzynarodowy program benchmarkingowy w celu poprawy wydajności usług w obszarze wodno-ściekowym. Obecnie Peter jest dyrektorem zarządzającym Fundacji EBC (European Benchmarking Cooperation).
Peter jest członkiem komitetu zarządzającego grupą specjalistów IWA ds. benchmarkingu i oceny wydajności oraz współautorem książki IWA/ AWWA: „Benchmarking Water Services – Guiding water utilities to excellence”.

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji „Stormwater Poland 2019” zachęcamy do rejestracji

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT

Koszt uczestnictwa:
Konferencja 11-12 marca - 1490 zł netto + VAT:
Warsztaty 13 marca - 199 zł netto + VAT

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

Paulina Zabrocka

Specjalista ds. marketingu