rodrigo-fernandes

dr Rodrigo Fernandes

BENTLEY SYSTEMS, Portugalia

MODERATOR WARSZTATU

 

Rodrigo Fernandes, starszy konsultant w Bentley Systems, uzyskał tytuł magistra i doktorat z modelowania środowiskowego. Ma ponad 18-letnie doświadczenie w zakresie stosowanych technologii i rozwoju oprogramowania w modelowaniu środowiskowym i systemach operacyjnych, głównie w obszarach przybrzeżnych, a ostatnio w miejskim obiegu wody. Rodrigo zajmował się konceptualizacją, projektowaniem, przygotowaniem i zarządzaniem ponad 20 europejskimi projektami innowacyjnymi, głównie związanymi z zastosowaniem narzędzi do modelowania w zarządzaniu zasobami wodnymi, bezpieczeństwem środowiskowym, gotowością i reagowaniem. Jest także głównym programistą i twórcą systemu modelowania MOHID. Autor ponad 30 recenzowanych artykułów, rozdziałów w książkach i międzynarodowych artykułów konferencyjnych.

Jako starszy konsultant w Bentley jest zaangażowany w rozwój niedawno wydanego oprogramowania: OpenFlows FLOOD – kompletne modelowanie powodzi w celu mitygacji w obszarach miejskich, rzecznych i przybrzeżnych.

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji „Stormwater Poland 2019” zachęcamy do rejestracji

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT

Koszt uczestnictwa:
Konferencja 11-12 marca - 1490 zł netto + VAT:
Warsztaty 13 marca - 199 zł netto + VAT

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

Paulina Zabrocka

Specjalista ds. marketingu