tkonieczny

Tomasz Konieczny

MWiK Wrocław, Polska

PRELEGENT

 

Tomasz Konieczny jest Dyrektorem Centrum Nowych Technologii i Inwestycji Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji  S.A. we Wrocławiu. Szczególnie interesuje go pozyskiwanie i propagowanie wiedzy oraz współpraca ze środowiskiem naukowym oraz przemysłowym w zakresie realizacji projektów B+R+I. Jest kierownikiem trzech projektów B+R dofinansowanych ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Szczególnymi zawodowymi osiągnięciami, jak uważa, jest współudział w opracowaniu sposobu wydajnego wytwarzania bakterii nitryfikacyjnych, który jest przedmiotem zgłoszenia patentowego nr P.418097 oraz współudział w wytworzeniu oprogramowani chmurowego SmartFlow, które służy do wykrywania ukrytych wycieków na sieci wodociągowej i jest obecnie komercjalizowane na rynku polskim.

Prywatnie lubi podróżować ponieważ to doskonała okazja na relaks a zarazem okazja na poznanie wielu nowych ludzi oraz odkrywanie ich tradycji narodowych.

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji „Stormwater Poland 2019” zachęcamy do rejestracji

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT

Koszt uczestnictwa:
Konferencja 11-12 marca - 1490 zł netto + VAT:
Warsztaty 13 marca - 199 zł netto + VAT

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

Paulina Zabrocka

Specjalista ds. marketingu