wojciech-falkowski

Wojciech Falkowski

Prezes Zarządu
ECOL-UNICON Sp. z o.o.

Absolwent Politechniki Gdańskiej Wydziału Hydrotechniki (1986), który z pasji i zamiłowania do natury i ochrony środowiska w 1988 r założył firmę Ekol, działającą w obszarze inżynierii środowiska. Kilka lat później (1996) razem z duńską firmą Unicon A/S i założył spółkę ECOL-UNICON (1996), którą zarządza do dnia dzisiejszego.

 

Obecnie Ecol-Unicon to największy w Polsce producent i dystrybutor urządzeń ochrony wód oraz lider w retencji i podczyszczaniu wód opadowych. Spółka posiada 4 zakłady produkcyjne oraz filie handlowe w największych miastach w Polsce. Firma prężnie rozwija też działalność eksportową oraz ofertę usług serwisowych i eksploatacyjnych.

 

Prywatnie wielki miłośnik natury i sportów z nią związanych – wspinaczki wysokogórskiej, turystyki narciarskiej i żeglowania. Zachowanie równowagi w życiu prywatnym i zawodowym daje mu poczucie szczęścia i satysfakcji.

Powrót

Zarejestruj się

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w konferencji „Stormwater Poland 2018” zachęcamy do rejestracji

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT – Oświadczenie

Koszt uczestnictwa:
1490 zł netto + 23% VAT* (1832,70 zł brutto)

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

Paulina Zabrocka

Specjalista ds. marketingu

Magdalena Pielacha

Project Manager