W ramach warsztatu B zbudujemy dla Państwa showroom urządzeń i technologii                                        związanych z wodami opadowymi.

Zarejestruj się: REJESTRACJA

 

Innowacje produktowe prezentowane w showroom:

showroom-konferencja


OPIS PREZENTOWANYCH URZĄDZEŃ / TECHNOLOGII 


HAURATON Polska Sp. z o.o.

System DRAINFIX®CLEAN to system do oczyszczania wód opadowych z metali ciężkich i zanieczyszczeń przemysłowych, stosowany na obszarach o dużym natężeniu ruchu


Uponor Sp. z o.o.

Spawarka WLI-3000 – urządzenie służące do łączenia od środka wielkośrednicowych rur Weholite metodą spawania ekstruzyjnego. Podczas spawania końce łączonych rur rozgrzewane są za pomocą gorącego powietrza, następnie roztopiony materiał (polietylen) wtłaczany jest w przerwę pomiędzy końcówkami rur. Otrzymane w ten sposób połączenie jest jednolite materiałowo, równe, mocne i trwałe. Spawarka obsługiwana jest przez 2 operatorów a dodatkowa pomoc potrzebna jest jedynie przy przenoszeniu urządzenia. Prędkość spawania i wydajność (ilość zużytego materiału do połączeń) jest płynnie regulowana w zależności od wielkości rur i przestrzeni pomiędzy nimi.

Łącznik stalowy NSMGR-D –  podwójnie śrubowana  złączka z zabezpieczeniem przed przesunięciem do rur wykonanych z PE, stalowych, żeliwnych i PCV. Produkt ten ma dużą tolerancję wymiarową, jest odporny na korozję. Między innymi dzięki tym właściwością może być stosowany zarówno do instalacji wodociągowych jak i wody morskiej, w zakładach przemysłowych a także w kanalizacji.

spawanie-wli_1


Wilo Polska Sp. z o.o.

Zestaw wykorzystania wody deszczowej Wilo-Rain Systeme AF 400. Wolnostojący obok zbiornika z wodą zestaw wraz z pompą zatapialną Rexa UNI do umieszczenia w zbiorniku wody. Tłoczy ona wodę deszczową do urządzenia RainSystem AF400. Zaprezentowany zostanie również przykład wykorzystania wody deszczowej przez użytkownika – model obiegu toalety


Wavin Polska S.A.

Zbiornik zbudowany na bazie systemu skrzynkowego Wavin Q-Bic Plus. Posiada on konstrukcję otwartą umożliwiającą inspekcję systemu poprzez jedną studzienkę. W czasie prezentacji będzie można sprawdzić łatwość montażu oraz obejrzeć inspekcję wykonywaną przez profesjonalną firmę.


GCL Sp. z o.o.

Kompletny system do nasadzeń drzew w warunkach miejskich, który umożliwia retencję wody. Zapewnia maksymalne wykorzystanie dostarczanej wody, której nadmiar (jeśli wystąpi) powoli oddawany jest do instalacji miejskiej.


Saertex multiCom/ Terkan Sp. z o.o. 

Zestaw do renowacji kanalizacji za pomocą rękawa z włókna szklanego utwardzanego promieniami UV.


Pietrucha Sp. z o.o. International Sp. komandytowa

Mobilne systemy przeciwpowodziowe służące do ochrony osiedli, domów, garaży, zakładów.  Jest to nowoczesna i skuteczna alternatywa dla doraźnych rozwiązań, takich jak worki z piaskiem czy zapory z drewna.


TenCate Geosynthetics

Prezentacja jednej z najbardziej wszechstronnych dostępnych technologii odwadniania. I jeden z najbardziej skutecznych. Redukcja objętości może dochodzić nawet do 90%, a wysokie zawartości substancji stałych ułatwiają usuwanie.


Kogut Usługi Komunalne

Wóz wielofunkcyjny

woz


ECOL-UNICON SP. Z O.O.

Innowacyjne sposoby na retencjonowanie i wykorzystanie wód deszczowych. Prezentacja możliwości i zalet zbiorników retencyjnych Hydrozone wyposażonych w układ podczyszczający oraz inteligentny system sterowania Bumerang (pokaz na istniejącym obiekcie).

Przedstawienie kilku sposobów na wykorzystanie wód deszczowych: wodny plac zabaw Hydrofun, podlewanie zieleni oraz zielony dach z wykorzystaniem inteligentnego systemu zarządzania Bumerang.


RETENCJAPL SP. Z O.O.

Kompaktowe urządzenie do monitoringu stanu wody w zbiornikach retencyjnych. Prezentacja możliwości nowego urządzenia do monitoringu stanu wody niemieckiej firmy OTT. To niedrogie, proste w konfiguracji i obsłudze urządzenie zasilane bateryjne, pozwala na pomiar i transmisję danych zarówno o wypełnieniu zbiorników retencyjnych jak i stanie wody w ciekach powierzchniowych. Doskonale nadaje się również do monitoringu wód gruntowych, tak ważnego w przypadku prowadzenia obserwacji zjawiska suszy.

Nowy trend w pomiarze pomiaru opadu atmosferycznego – deszczomierz radarowy jako urządzenie zastępujące deszczomierz korytkowy oraz tańsza alternatywa dla deszczomierzy wagowych i disdrometrów optycznych. Prezentacja głównych różnic pomiędzy urządzeniem radarowym, wagowym a optycznym. Możliwości zastosowań deszczomierzy radarowych w miejskich systemach pomiarowych.

Zapraszamy do showroomu wód opadowych:

 

Istnieje możliwość rejestracji tylko na warsztatREJESTRACJA

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

tel: 605 721 555

Katarzyna Grochowska

Event Manager