Teraz środowisko objęło naszą konferencję patronatem medialnym. Możecie znaleźć nasze wydarzenie w ich kalendarzu oraz przeczytać czego będzie dotyczyć tegoroczna konferencja w aktualnościach:  https://www.teraz-srodowisko.pl/aktualnosci/Stormwater-poland-2020-deszcz-inspiracji-7837.html

Dziękujemy za wsparcie medialne.

Teraz Środowisko to istniejący od 2014 roku internetowy dziennik B2B dla specjalistów i pracowników sektora ochrony środowiska oraz wszystkich osób zainteresowanych obserwowaniem jego dynamiki.

Ich redakcja na bieżąco śledzi rozwój sektora i każdego dnia informuje czytelników o aktualnościach rynkowych, prawnych, administracyjnych i technologicznych. Dokonuje analiz światowych trendów. Opisuje najlepsze dostępne praktyki zawodowe. Zwraca się do cenionych ekspertów i publikuje ich wypowiedzi. Teraz Środowisko to także narzędzie pracy. Kalendarz wydarzeń branżowych, baza tekstów prawnych, opisy produktów i usług oraz codziennie uaktualniane oferty pracy firm z sektora pozwalają fachowcom zachować bliski kontakt z branżą.

Tematyka Teraz Środowisko:
Gospodarka odpadami – Gospodarka wodna – Energetyka – Odnawialne źródła energii – Ochrona powietrza – Planowanie przestrzenne – Zrównoważony transport – Klimat – Efektywność energetyczna – Zielone budownictwo – BHP – Zarządzanie ryzykiem – Ekologia – Zrównoważony rozwój – i inne.

Temat wody opadowej i jej retencji jest niezwykle ważny zarówno z punktu widzenia zasobów wodnych kraju, jak i ochrony przeciwpowodziowej czy łagodzenia skutków suszy. Dlatego też redakcja Teraz Środowisko po raz kolejny objęła patronatem medialnym konferencję STORMWATER Poland, której zbliżająca się czwarta już edycja odbędzie się pod hasłem „Deszcz inspiracji”.

 

Powrót

Zarejestruj się

Zachęcamy do rejestracji na konferencję „Stormwater Poland 2020″

Koszt udziału w konferencji wynosi 1490 zł netto.

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT. Prosimy o dosłanie oświadczenia o zwolnieniu z VAT do siedziby firmy Retencjapl

Koszt uczestnictwa:

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

tel: 605 721 555

Katarzyna Grochowska

Event Manager