Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło, że Veolia została partnerem generalnym konferencji Stormwater Poland 2020.

Grupa Veolia od 20 lat jest sprawdzonym partnerem miast i przemysłu w Polsce, oferującym innowacyjne usługi dostosowane do potrzeb klientów, stale rozwijającym swoją działalność na terenie kraju. W tym czasie dla zapewnienia najwyższej jakości usług, ochrony środowiska, Veolia konsekwentnie inwestuje w rozbudowę oraz modernizację swojej infrastruktury produkcyjnej i dystrybucyjnej.   . Jest jednym z czołowych dostawców usług w zakresie zarządzania energią, gospodarki wodno-ściekowej i odpadowej. Zatrudnia ponad 4300 pracowników, tworzy i wdraża rozwiązania efektywne ekonomicznie i przyjazne dla środowiska. Kreowane przez grupę nowe modele biznesowe odpowiadają założeniom gospodarki o obiegu zamkniętym i przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju miast i przemysłu.

Gospodarka o obiegu zamkniętym to nie tylko dbałość o możliwie najmniejsze zużycie odnawialnych zasobów naturalnych, ale także sposób ich eksploatacji, zapewniający ich regenerację.Ten sposób myślenia o produkcji i usługach zakłada również ekoprojektowanie i czystą produkcję, konsumpcję szanującą środowisko, używanie odpadów jako surowców wtórnych, a także ich przetwarzanie bez negatywnych efektów zewnętrznych.

W dobie wyczerpujących się zasobów naturalnych i postępującej urbanizacji,  gospodarka o obiegu zamkniętym stanowi jedyny możliwy kierunek zrównoważonego rozwoju świata.
Veolia będzie Partnerem konferencji Stormwater Poland po raz pierwszy. Firma jest czołowym ekspertem w zakresie m.in. tematyki wód opadowych. Oferuje efektywne i  innowacyjne rozwiązania, zarówno na światowych jak i na polskim rynku.

Bardzo cieszymy się z tak znaczącego partnera, który na pewno wniesie duży wkład merytoryczny i wiele doświadczeń do naszej konferencji.

Powrót

Zarejestruj się

Zachęcamy do rejestracji na konferencję „Stormwater Poland 2020″

Koszt udziału w konferencji wynosi 1490 zł netto.

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT. Prosimy o dosłanie oświadczenia o zwolnieniu z VAT do siedziby firmy Retencjapl

Koszt uczestnictwa:
Konferencja 4-5 marca - 1490 zł netto + 23% VAT
Warsztaty 3 marca - 390 zł netto + 23% VAT

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

tel: 605 721 555

Katarzyna Grochowska

Event Manager