Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzonymi w roku 2017 zmianami prawnymi, które skutkują powstaniem nowego systemu gospodarowania wodami opadowymi i roztopowymi, pojawiają się kwestie z zakresu prawa wymagające omówienia w gronie fachowców.

 

W ramach konferencji „STORMWATER POLAND 2018” proponujemy aby przesyłali do nas Państwo swoje pytania dotyczące przepisów Ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo Wodne i/lub do nowelizacji Ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków z 27 października 2017 r.

 

W trakcie drugiego dnia konferencji odbędą się warsztaty prawne, podczas których wyspecjalizowani prawnicy podejmą próbę udzielenia odpowiedzi na postawione pytania.

 

W warsztatach udział mogą brać wszyscy uczestnicy konferencji, którzy zadali pytania prawne za pośrednictwem poczty elektronicznej kierowanej na adres email: konferencje@retencja.pl .

 

Zapraszamy do przesyłania pytań i zagadnień prawnych do dnia 25 lutego 2018 roku!

 

Wyślij pytanie

 

Odpowiedzi na pytania będą opracowywali:

– adwokat Maciej Prusak (www.bsjp.pl).

– Andrzej Osiński

 

Efektem warsztatów prawnych, które mamy nadzieję, po merytorycznej dyskusji doprowadzą do sformułowania tez rozstrzygających kwestie zgłoszone w formie pytań i zagadnień, będzie informator prawny rozesłany wszystkim zainteresowanym Uczestnikom Konferencji.

Czekamy na Państwa pytania!

 

Powrót

Zarejestruj się

Zachęcamy do rejestracji na konferencję „Stormwater Poland 2020″

Koszt udziału w konferencji wynosi 1490 zł netto.

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT. Prosimy o dosłanie oświadczenia o zwolnieniu z VAT do siedziby firmy Retencjapl

Koszt uczestnictwa:
Konferencja 4-5 marca - 1490 zł netto + 23% VAT
Warsztaty 3 marca - 390 zł netto + 23% VAT

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

tel: 605 721 555

Katarzyna Grochowska

Event Manager