— ZAPISY NA WARSZTATY ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE —

 

 

Od pomiaru do modeluto jedne z organizowanych w ramach II edycji konferencji Stormwater Poland 2018 warsztatów tematycznych.

Ideą tych warsztatów jest przedstawienie możliwości modelowania sieci kanalizacyjnych przy użyciu najnowszych technologii i przy wykorzystaniu do obliczeń realnych danych opadowych.

 

Termin: 15 marca

Opis warsztatów:

Podczas spotkania zostanie przeprowadzona symulacja modelowania bazująca na wykorzystaniu wartości pochodzących z Polskiego Atlasu Deszczów Miarodajnych PANDa – czyli realnych deszczów występujących w okresie ostatnich 30 lat oraz symulacja oparta o wyliczenia na podstawie danych statystycznych przy użyciu modelu Błaszczyka. Omówione zostaną różnice wyników.

 

Ponadto, podczas warsztatów będą Państwo mieli okazję zaznajomić się z najnowszymi deszczomierzami niemieckiej firmy OTT wykorzystywanymi do rejestracji opadu, a także przedstawiona zostanie aplikacja RainBrain agregująca dane o opadach i będąca analitycznym narzędziem inżynierskim. Samo modelowanie – projektowanie i symulowanie – przeprowadzone będzie na oprogramowaniu firmy Bentley.

 

Zgłoszenie udziału

 

Bardzo prosimy o zgłaszanie się poprzez wysłanie e-mail na adres konferencje@retencja.pl, podając imię i nazwisko, nazwę firmy oraz telefon kontaktowy. Ilość miejsc jest ograniczona. Rejestracja na warsztaty zostanie potwierdzona e-mailem wraz z podaniem szczegółów organizacyjnych.

UWAGA: Warsztaty odbywają się w ramach konferencji „Stormwater Poland 2018”. Udział w szkoleniach mogą brać wyłącznie uczestnicy zarejestrowani na konferencję.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

Paulina Zabrocka

Specjalista ds. marketingu

Magdalena Pielacha

Project Manager