Wavin został partnerem konferencji Stormwater Poland  i bierze w niej udział już po raz trzeci. Cykliczne spotkania są dla firmy interesujące z kilku powodów. Po pierwsze jest to okazja do spotkania w jednym miejscu grona akademickiego, ekspertów niezależnych, prawników i praktyków zaangażowanych w szeroko rozumiany proces zagospodarowania wody deszczowej.  Ale także daje to możliwość wymiany na bieżąco doświadczeń, najnowszych osiągnięć, wyników badań oraz poznania trendów światowych. Takie działania pozwalają na lepsze dostosowanie się do dynamicznych zmian i oczekiwań, uważa firma Wavin.

 

Wavin Polska jest częścią grupy Wavin-  lidera w produkcji systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego i infrastrukturalnego.

 

Wavin jest innowacyjnym dostawcą rozwiązań dla budownictwa i infrastruktury na wielu kontynentach. Wspierani ponad 60-letnim doświadczeniem,są przygotowani do sprostania największym światowym wyzwaniom w zakresie zaopatrzenia w wodę, poprawy warunków sanitarnych, miast odpornych na zmiany klimatu i wydajności budynków.

 

W Wavin skupiają się na tworzeniu pozytywnych zmian na świecie, a ich pasją jest budowanie miejsc, w których można żyć i które można kochać. Angażują się i współpracują z liderami miast, inżynierami, planistami i instalatorami, aby miasta były przyszłościowe, a budynki komfortowe i energooszczędne.

 

Wavin jest częścią Orbia, społeczności firm, które łączy wspólny cel: Podnoszenie poziomu życia na świecie (ang. Advance the life around the world). Wavin zatrudnia ponad 12 000 pracowników w ponad 40 krajach na całym świecie i działa pod takimi markami jak Wavin, Amanco i Pavco.

 

Bardzo cieszymy się ze współpracy, już kilkuletniej, z takim partnerem.

Dziękujemy!

Powrót

Zarejestruj się

Zachęcamy do rejestracji na konferencję „Stormwater Poland 2020″

Koszt udziału w konferencji wynosi 1490 zł netto.

Koszt uczestnictwa w konferencji dla przedstawicieli jednostek opłacających udział w co najmniej 70% ze środków publicznych zwolniony jest z podatku VAT. Prosimy o dosłanie oświadczenia o zwolnieniu z VAT do siedziby firmy Retencjapl

Koszt uczestnictwa:
Konferencja 4-5 marca - 1490 zł netto + 23% VAT
Warsztaty 3 marca - 390 zł netto + 23% VAT

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nie prawidłowy format telefonu
Nieprawidłowy format adresu e-mail
Więcej
Więcej

RETENCJAPL Sp. z o.o.

ul. Marynarki Polskiej 163

80-868 Gdańsk

NIP: 584-274-32-99

tel: 605 721 555

Katarzyna Grochowska

Event Manager